WYRÓB MEDYCZNY

Różne dolegliwości
oczu*

Starazolin® 
Suche i Podrażnione Oczy

Krople o działaniu nawilżającym, łagodzącym, ochronnym i ułatwiającym regenerację powierzchni oka.
*spowodowane zespołem suchego oka lub podrażnieniem

Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy
Wskazania do stosowania:

uczucie_piasku_pod_powiekami

lzawienie

Baner idę do testu

Wskazania

Krople do oczu Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy są przeznaczone do stosowania w celu zmniejszenia nasilenia objawów w łagodnej do umiarkowanej postaci zespołu suchego oka i/lub podrażnieniu powierzchni oka. Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy stabilizuje film łzowy, nawilża oko i odbudowuje jego powierzchnię.

Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy skutecznie likwiduje objawy zespołu suchego oka wywołane przez: 

używanie_soczewek_kontaktowych

podrażnienie_oczu_wiatrem_kurzem_dymem_UV

podrażnienie_oczy_klimatyzacja_cieple_powietrze

Zobacz jak działają krople Starazolin© Suche i Podrażnione Oczy
Jak stosować?
Właściwości i działanie
Co zawiera Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy

Zakroplić 1-2 krople do oczu, kilkukrotnie mrugnąć, aby roztwór uległ równomiernemu rozprowadzeniu na powierzchni oka. Produkt nie zawiera konserwantów i dlatego jest bezpieczny po podaniu do oka. 

Krople można stosować na dwa sposoby: 

  1. Zdjąć korek z pompki
  2. Chwycić pompkę dłonią, jak pokazano na rysunku 2.
  3. Obrócić buteleczkę do góry dnem i naciskać pompkę aż pojawi się pierwsza kropla.
  4. Przytrzymać buteleczkę do góry dnem i, naciskając pompkę, zakroplić zalecaną liczbę kropli do oka.

Krople do oczu Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy są przeznaczone do stosowania w celu zmniejszenia nasilenia objawów w łagodnej do umiarkowanej postaci zespołu suchego oka i/lub podrażnieniu powierzchni oka. Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy stabilizuje film łzowy, nawilża oko i odbudowuje jego powierzchnię. I do tego łagodzi dolegliwości również w przypadku:

  • mechanicznych podrażnień (np. pieczenie, swędzenie, łzawienie), spowodowanych czynnikami zewnętrznymi, np. wiatr, słońce, chlorowana woda, farmakoterapia;
  • mechanicznych podrażnień powierzchni oka (np. pieczenie, swędzenie, łzawienie), spowodowanych np. noszeniem soczewek kontaktowych, interwencjami diagnostycznymi lub chirurgicznymi na oku;
  • zmęczenia oczu, spowodowanego np. długotrwałą pracą przy komputerze. 

Zastosowanie kropli zapewnia szybką ulgę w powyższych objawach. 

Starazolin® Suche i Podrażnione Oczy zawiera hialuronian sodu 0,15% oraz deksopantenol 2%. Hialuronian sodu nawilża i stabilizuje film łzowy, natomiast dekspantenol łagodzi, chroni i ułatwia regenerację powierzchni oka.

Jak dbać o oczy

Wzrok wykorzystujemy do codziennego działania, niejednokrotnie nadwyrężamy oczy w codziennym funkcjonowaniu poprzez długotrwałe skupianie wzroku, często kilkugodzinne wpatrywanie się w ekran. Dowiedz się z naszych artykułów jak dbać o oczy by zapobiec zmęczeniu, wysuszeniu oczu.

Jak dbać o oczy

Wzrok wykorzystujemy do codziennego działania, niejednokrotnie nadwyrężamy oczy w codziennym funkcjonowaniu poprzez długotrwałe skupianie wzroku, często kilkugodzinne wpatrywanie się w ekran. Dowiedz się z naszych artykułów jak dbać o oczy by zapobiec zmęczeniu, wysuszeniu oczu.